| Lollazlloll a întrebat:

Nu am prieteni, nu am cu cine sa ies. Un sfat, va rog?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai stii in cine sa crezi, singur iti descoperi pasiunile, pe mine mau incantat camioanele, trenurile si masinile toate termina in LE, am ajuns un om plin de bani cu situatie financiara si un viitor perfect, nu am prieteni dar am parte de femei, masina tunata si un servici bun. Am plecat din RO si am calatorit in lumea larga pana cand am gasit un loc sa imi placa, daca mas intoarce acasa trebuie sa am un salariu bun altfel nu revin si imi continui placerile printre straini. in timpul liber calatoresc mult cu masina https://www.youtube.com/watch?v=X-ixGM3tzqI&t=232s

| mont a răspuns:

Vezi in funcție de ce pasiuni ai, pe Facebook și in timp de vei imprietenii cu lumea și vei avea cu cine iesiiwinking

| UnDiavol a răspuns:

Începe filmul Răzbunători sfârșitul jocului la ProTv merge sate uiti și fără prieteni

| Anonimm30 a răspuns:

Uita-te la seriale