| Anonima0905 a întrebat:

Nu avem o relatie clara, dar ma îmbrățișează des. Odată m-a si pupat. Imi spune ca sunt drăguță. Cu toate astea, nu prea imi raspunde la eventualele mesaje. Oare ma place sau isi bate joc de mine?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| llleo a răspuns:

Probabil că îi e drag de tine. De știut n-avem cum să știm dacă-și bate joc de tine. Odată ce nu cunoști omul. mai greu. Acum n-ar trebui să gândești în funcție de ce mesaje primești de la TPU. Noi doar presupunem, draga mea. Tu-l cunoști cel mai bine. Tu știi ce-i poate pielea. Află singură dacă te place sau te batjocorește.
Spor.

| Anonima0905 explică (pentru llleo):

Multumesc pentru raspuns! Imi este foarte apropiat si tin la el. Intr-adevar nu mi poate da cineva un raspuns concret, dar asteptam un sfat, pe care mi l-ai oferit. Multumesc din nou pentru ajutor!

| llleo a răspuns (pentru Anonima0905):

N-ai pentru ce, stai liniștită. Tot binele îți doresc.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate nu e adeptu social media... Și eu odată ieșeam cu un tip tot așa cum îl descrii pe ăsta, tare drăguț în realitate da pe mess de multe ori nu răspundea, dar mă căuta în continuare să ieșim și petrecea mult timp cu mine... Și iubitul meu actual tot așa, evită mult internetu, abia vorbesc cu el pe messenger laughing)

| Andreeush a răspuns:

Poate te vede doar ca pe o bună prietenă, nu ai de unde ști cu siguranță dacă tu nu vorbești cu el.