| JustAnotherLonleyGirl a întrebat:

Nu credeam ca o sa ajung si eu in situatia de a pune intrebari de genu' pe TPU, dar am nevoie de sfaturile voastre big grin E vorba de un baiat...ca intotdeauna, nu?happyTotul a inceput odata cu anul scolar. E coleg cu prietena mea cea mai buna.Noi doua, mereu,, nebune", mereu vesele si sociabile.Amandoua in lumea noastra magica laughing. Nu il prea bagam in seama, nu l-am vazut decat ca pe colegul dragut al ei cu care probabil n-o sa am nicio treaba, vreodata, in cei 4 ani cat vom fi,, usa in usa"hee hee. Dar intr-o zi am observat ca ma priveste. N-am prea luat in seama asta. Dar a inceput sa ma priveasca mereu, sa vina mereu in clasa mea, si sa intre in vorba cu mine pe facebook.Totul ok, dar apoi am inceput sa ne comportam ciudat, amandoi :-s.Ma chinuiam sa-l ignor, sa ma prefac neinteresata.Sunt genul de fata care prefera sa fie cucerita. Dar el nu prea mai facea nimic, decat sa ma priveasca si sa incerce sa fie mereu in preajma mea.Am zis poate e mai timid.asa ca am inceput eu sa vorbesc cu el, sa ii zambesc, sa-i arat ca si eu il plac. Dar cred ca si-a pierdut interesul fiindca si-a dat seama ca il plac.Si nu stiu de ce.thinking Acum ma gandesc ca nu mai are niciun viitor si ca probabil ar trebui sa-l uit, la fel cum am facut si cu alti baieti oh go on. Dar el e diferit, NU e la fel ca alti baieti >8-. In plus imi e cam greu, il vad in fiecare zi si mor pe dinauntru cand il vad, vorbind cu alte fete, sau trecand pe langa mine si comportandu-se de parca nu contez pentru el broken heart Mai are rost sa incerc, ce ar trebui sa fac? Fetelor, voi ce ati face? Baieti, ce credeti ca ar trebui sa fac? thinking Va rog, da-ti-mi niste sfaturi, mi-e foarte greu si am nevoie de niste pareri happy Mersi anticipat! kiss big grin

2 răspunsuri:
| urban01 a răspuns:

Te place desteapt.o laughing asa fac baietii cand simt c asunt placuti sau cel putin genul meu si al lui baiatu asta al tau happy ru dyiu...ne frica sa facem prima miscare...dar daca tu o faci iti garantez c anul va spune nu, deci baftawinking

| RIP3 a răspuns:

Lamuriti problema prin vorba.