| TeoIonela a întrebat:

Nu credeti ca fara intrebarea "de ce?" viata ar fi fost mai usoara?

6 răspunsuri:
| Heythere a răspuns:

Probabil. happy Dar totusi sa recunoastem ca datorita intrebarii "de ce? " am aflat multe. Si vom afla in continuare.Stim mai multe datorita acestei intrebari happy.Dar ai si tu dreptate.happy.

| eusicumine_4355 a răspuns:

Si am fii trait fericiti in epoca de piatra cu babuinii de manuta

| TeoIonela explică:

Poate ca. Poate ca,daca acceptam lucrurile,viata,realitatea asa cum sunt ele,fara sa ne intrebam de ce vin, pleaca, raman sau n-au venit niciodata si pur si simplu le asteptam ne vom da seama cate are viata asta de oferit.Atat.Nu prea sunt in. apele mele. Daca vreti, ascultati-o: http://www.youtube.com/watch?v=E8FwefQgieY

Răspuns utilizator avertizat
| Brotac a răspuns:

Mult mai usoara.

| Florennce a răspuns:

Cu siguranta. :-