| croissant a întrebat:

Nu e bine sa te vopsesti daca esti pe stop? de ce? cine ma lamureste FUNDA

Răspuns Câştigător
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Daca esti pe stop nu e bine sa te vopsesti pentru ca daca te vopsesti in timp ce esti pe stop vopseaua nu se va prinde pe par. intelegi? fundita?

5 răspunsuri:
| eu_2781 a răspuns:

Buna...nu este bine sa te vopsesti cand esti pe stop fiindca se zice ca nu-ti prinde culoare la par.
Cred ca te-am ajutat?big grin

| SaDaNgEl_1368 a răspuns:

Cele doua lucruri nu au nici o legatura, nu cred ca daca te vopsesti in acea perioada ti-ar dauna cu ceva. FUNDA?

| zelda a răspuns:

Cica nu prinde vopseaua ceva in genul. Eu m-am vopsit si n-am avut nici pe draculaughing. sunt niste prostii stai calmatongue

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu văd nicio conexiune între cele două lucruri. E puţin exagerat să crezi în aşa ceva. Vopseşte-te liniştită!

| BoomLove a răspuns:

Nu are absolut nici o legatura din cate stiu eu! Poti sa te vopsesti cand vrei tu happy.