| Rares24 a întrebat:

Nu este o intrebare! Spuneti-mi o intamplare jenanta din viata voastra si fundita pentru o intamplare fitawinking :p kiss

Răspuns Câştigător
| Roxana90roxana a răspuns:

Intamplare jenanta : am intrat intr-un pom cu sania rolling on the floor si toata lumea se uita la mine, parca busisem un tir rolling on the floor o masina selecta rolling on the floor nu am lovit o biata sanie de un biet pom, adevarath era vina mea ca nu am stiut sa tin directiarolling on the floor nu a pomului ca a crescut tocmai acolono talking rolling on the floor

intamplare fita : oo smug bombaa smug aici am mai multe smug dar zic care imi vine acum in minte thinking eu am fost b0$$ pentru cateva ore pe un grup de copiilasiilaughing saraci i'am sechestrat in camerelaughing

altceva...hmmmthinking cand am iesit afara mi-am facut o intrare spectaculoasa b-) am coborat dintr-un bmw alb decapotabil smug cu ochelari de soare albi si imbracata toata in alb, cu cercei lungi si par prins in coc smug zici ca venise madonna, nu eu laughing

toti din zona aia vorbeau de mine, eu eram ' a mai boss ' in acel momenthee hee

1 răspuns:
| Rares24 explică:

Hahahahaha laughing))))