| NUUSTIU a întrebat:

Nu exista vis care nu se poate implini. Trebuie doar sa crezi in el. Cum comentati aceasta afirmatie? Suteti de acord?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Visul este vis, realitatea este alta cum de altfel nici tot ce zboară nu se mănâncă!
Speranța moare ultima, visul este pierdut în van venit din neant!
Pa, pa.

| AnAiLuI a răspuns:

Indrazneste sa visezi, indrazneste sa crezi, indrazneste sa actionezi, crede in tine, ramai pozitiv orice s-ar intampla si tot Universul ti se va deschide….