| anonim_4396 a întrebat:

Nu il mai inteleg? dupa ce ne-am despartit am ramas prieteni... iar intr-o zi mi-am luat fusta m-am intalnit cu el...prieteni lui se uitau la mine...si ziceau ca arat coool... dupa vreo 10 min a venit la mine ma strans in brate...etc...ma condus acasa...ma bucurasem fiindca chiar il iubesc... a doua zi eram cu o prietena in parc nici nu ma bagat in seama...sadeu tin la el...nu mai stiu ce sa faccrying

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Probabil a fost un impuls de moment. Incerca sa fi indiferenta altfel vei suferi enorm.

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am sa iti sp parerea mea desi este destul de dureroasa. El nu te iubeste.Profita de sentimentele tale.Astazi te i-a in brate, maine te face sa suferi.Lasa-l in pace si cauta altul.Nu te meritawinking
Succes!kiss

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Bizzare are dreptate... A doua zi nu aveai fusta... Asta e motivul pentru care nu te-a mai bagat in seama... Totul tine de decor... Daca prietenii lui au spus ca arati cool el a stiut ca o sa fie considerat cool daca va fi langa tine... Si a fost... Spera sa nu mai fi zis si cine stie ce povesti dupa ce te-a condus pe tine acasa si s-a intors la prietenii lui. Nu-l lasa sa profite de sentimentele care le ai pentru el... Lasa-l in pace si mergi mai departe... Sau cel putin incearca... Si stai mai mult cu fetele, nu cu el si cu prietenii lui.

| anaid a răspuns:

Si tu l`ai lasat? Ce nu intelegi, iti spun eu ce a facut...tocmai a ras si el putin de tine... putin mai mult.Tocmai i`ai aratat ca oricat ar gresi tu tot o sa fii acolo pentru el, ca o sa fii disponibila oricand, la orice ora.Si daca continui asa o sa faca ce vrea din tine pentru ca acum este sigur pe el si stie ca faci strict ce are el chefwinking.
pa pa:*

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Voi incerca de data asta sa las ironiile si rautatile la o parte si iti transmit mesajul meu printr-o dedicatie :
http://www.youtube.com/watch?v=XBbpo8Mhvwc

Daca melodia asta nu isi face efectul, asta cu siguranta o va face:
http://www.youtube.com/watch?v=dcxr3DG2WuA

| JustMeFlory a răspuns:

Uita'l si mergi mai departe! Nu trebuie sa permiti nimanui sa se poarte asa! Sunt multi alti baieti care merita(desi se gasesc mai greu). Daca esti adolescenta eu te sfatuiesc sa lasi baieti la o parte si sa te distrezi! O sa ai timp si de baieti mai tarziu!happy

| mioara a răspuns:

Daca se poarta grosolan cu tine nu fi proasta gaseste si tu pe alt cineva.

| diavolitza a răspuns:

Stiu prin ce treci, stiu cat de mult suferi, e vina lui, dar nu uita ca prieteni nu veti putea fi niciodata si stiti asta dar incercati sa negati. o strangere in brate e un semn calduros care necesita afectiune, deci nu te-a strans degeaba.
nu-ti dau ca sfat sa-l uiti pentru ca stiu cat de mult poti iubi pe cineva, poate ca in fata celorlalti vrea sa para ca nimic nu mai e intre voi, eu as zice sa mai iesi cu el. sa pastrati legatura, s poate iti vei gasi curajul sa ii spui ce simti. te avertizez e foarte greu sa i spui in fata, deci alege alta cale, chestia cu fusta e o prostie.
poate niciodata nu veti mai fii prieteni, daca te simti pregatita uita-l, pentru ca el nu mai are dreptul sa-ti fure inima. dar conteaza mult si de ce v-ati despartit, daca e din cauza lui UITA-L

pupici kiss

| GeO_2554 a răspuns:

Pff. ce oameni. a facut asa pentru ca erau prietenii lui de fata.si ca se dadeau la tine... dar nu te merita.gaseste`ti alt baiat. care nu face faze din astea...ai putea` sa ii faci si tu la fel... dar nu stiu cat il va afecta... dar un pic acolo.tot o sa se simta nasol.winking

take care:*

| myhaela a răspuns:

A facut toate alea pentru prietenii lui
probabil or fi pus vreun pariu sau ceva in genu

SFATUL MEU: uita-l nu te merita, incearca sa gasesti pe altcineva care stie sa te pretuiasca

| pysyk17rasfatat a răspuns:

Totul a fost d fatada d fata cu pr lui nici dekum... eu cred parerea mea ca nici nu tine la tine si nu te iubeste atunci trebuia sa-l respingi sa vezi cum reactioneaza nici gand sa fi apropiata si atunci vedeaio daca si lui ii pasa d tine*:*:*:*:tze pop

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai a doua zi nu mai aveai fusta... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-a placut fusta ta.incearca sa nu te mai schimbi la fusta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

sadsadsad uita-l... stiu ca e greu pentru ca si eu trec prin asa ceva sad dar viata merge mai departe sad nu te merita