| ÅñdRa a întrebat:

Nu imi mai apare nici un punct din cate aveam...si nu stiu de ce...mai ales ca intru in fiecare zi pe TPU.Ma puteti ajuta va rog? Dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Intre timp tu ai mai adunat ceva puncte in plus si acum acele puncte in plus se adauga la totalul de puncte. Ti se reactualizeaza punctajul, o sa te obisnuiesti.

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se reactualizeaza clasamentul, dar astazi a durat destul de mult

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îşi face refresh site-ul. O să-ţi apară la loc.

| ViVi a răspuns:

Se calculeaza happy ai rabdare cateva minute vor aparea big grin

| Eu4EverX a răspuns:

Se reactualizeaza punctele o sa apara in scurt timphappy

O seara placuta:*

| ÅñdRa explică:

Va multumeschappy