| -=AleCS=- a întrebat:

Nu imi mai merge Yahoo. Nu pot sa intru nici cum nu id-ul pe mess, scriu parola si username si apare ca nu e buna parola, daca intru pe meebo sau ori ce al site de mess online sau sa ma loghez la email merge, pot sa intru cu alt id pe mess merge bine dar cu asta nici cum, am dezinstalat messu l-am sters complet tot ce a ramas, am descarcat iar am instalat si e la fel
ce sa fac?

2 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

O fi un bug de la ei... asteapta putin si se va rezolva de la sine. bafta

| Fan7a a răspuns:

Mda
1. Reinstalare de windows
2. Cineva priceput in PC sa vina la tine si sa iti umble prin Scripturi, Dlluri...