| aa55 a întrebat:

Nu imi merge sa vad ce scriu pe messenger.am folisit solutiile de pe internet cum ar fi sa intru in run regedit :HKEY_CURRENT_USER-Software-Microsoft-Windows-CurrentVer sion-Internet Settings si sa sterg folder`ul zones.imi merge prima data dar a 2-a oara cand intru imi apare din nou si trebuie sa fac acelasi lucru de fiecare data.straight face cum fac sa il sterg de tot? straight face

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Buna.Am avut aceiasi problema, dar la mine a fost mai incurcat adica mai avusem o problema cu un virus...dar ti-as recomanda sa iti reinstalezi Messenger-ul astfel:
Dai click Start, apoi Control Panel si ti se va deschide o fereastra cu o lista la al patrulea rand dai click: Add or remove programs.Si din nou se va deschide o noua fereastra.Cauti in lista aceea Messenger si dai la Remove,apoi iti reinstalezi Messenger-ul.
Daca nici asa nu merge, lasa-mi un mesaj, iti dau id-ul meu si iti explic ce trebuie sa faci.
Bafta.