| iHeartKpop a întrebat:

Nu imi merge videoclipurile de pe youtube! De ce?
Stiti liniuta ai roza care se ducea inaintea liniutei alea rosii la videoclip? Aia roza se orpeste din 30 sec in 30 sec si trebuie sa dau inainte.Nu pot sa vad nimicaa! Am Adobe Flash Player, l-am instalat ieri.
Azi nu se vad videoclipurile delooc.Heeelp, ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| AlEXxx21 a răspuns:

Pune pauza si asteapta ca aia roza sa fie pana la capat dupa aia porneste videoclipul si gt

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Si eu am avut exact aceeasi problema.Sunt 2 metode:
1.Intri la CONTROL PANEl la Add or romuve Programs si stergi tot ce nu in trebuie.
Si 2 s-ar putea sa ai prea multe in Local Disk (Chappy si prea putine in Local Disk (Dhappy sau invers.Inceara la mine a mers. Fundita?

| OnNne a răspuns:

Hmm:p iti merge greu netu:p nu ai ce face. probabil ai abonament mic la net sau e aglomerata reteauabig grin