| ριтιкaa1998 a întrebat:

Nu inteleg cum se pune theme tumblr sau imaginea de fundal(cum naiba se numeste). Cine ma ajuta?

5 răspunsuri:
| Gabrielaa04 a răspuns:

Daca te referi la tema de la tumblr:
Intri aici http://www.theme-gods.us, iti alegi de acolo una din variante si o sa iti apara o pagina cu tot felul de teme. Undeva sus, jos sau dand click pe tema (depinde ce site de teme alegi) o sa-ti apara cuvantul ''code'', dai click pe el, il copiezi apoi mergi pe tumblr -> Customize -> Edit HTML -> Paste -> iar acolo sus ai un buton cu ''Update Preview'' si gata.

Daca vrei sa iti pui o alta poza de fundal la tema, du-te la Customize, iar acolo jos scrie ''APPEARANCE'' si sub scrie ''Background'' si iti alegi poza de la ''Upload'' si gata.

| ριтιкaa1998 explică (pentru Gabrielaa04):

Nu merge linkul care mi l-ai dat!

| ριтιкaa1998 explică (pentru Gabrielaa04):

Mai da-mi odata linkul te rog!

| Gabrielaa04 a răspuns:

Si dai Save :3