| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Nu inteleg de ce ma tot cheama unii "prieteni" care cand ajung sa ne jucam ma tot jigneste.M-am saturat de prieteni falsi ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

PEntru ca asa au fost ei crescuti/educati si asa au impresia ca sunt smecheri iar tu fiind asa slab te ataca pe tine ca stiu ca nu ripostezi in niciun fel. Daca te si superi cand fac asta, cu atat mai mult simt nevoia sa te atace

| Xdreaper21 a răspuns:

Se vede ca mu ai mai mult de undeva la 12 13 poate 14 ani
Nu mai fi prieten cu ei e simplu sa iti faci prieteni dintr-un prieten pe cont propriu facut pot veni alti 10 care sunt prieteni cu noul tau prieten

| Vlach a răspuns:

Prietenii falsi sunt prieteni falsi,cei adevarati adevarati,oamenii pe care ii descrii sunt doar niste oameni de nimic care vor ajunge nimic daca continua, descotoroseste-te cat mai rapid de asa oameni, cauta le cineva de incredere, vorbeste cu oamenii, arata ca pot avea incredere in tine si asa o sa apara si prietenii reali