| andreea2346 a întrebat:

Nu ințeleg de ce prietenii mei fac mișto de mine pentru gusturile mele muzicale. Eu ascult K.A.R.D si BTS, ce fac parte din Pop Corean sau pe scurt K-Pop.
Înțeleg că lor nu le place si e absolut ok, dar gusturile muzicale nu sunt motiv să mă judece și să îmi zică că sunt proastă :/ ce aș putea să le zic când fac mișto de mine din nou?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Persoanele care fac misto de tine, nu-ti sunt chiar prieteni.

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu le zici nimic.

| zurick a răspuns:

Caută-ți alți prieteni.

| bianca47 a răspuns:

Bro lasa i ca nu conteaza parerea lor, sunt sigura ca ai destui prieteni care asculta kpop si nu te critica e ok, si eu ascult kpop si la fel faceau misto da eu nu o bagam in seama si asa au incetat. borahae♡♡♡ :3

| andreea2346 explică (pentru bianca47):

Nimeni dintre prietenii mei nu asculta kpop dar e ok.
Mersi de sfat
borahae♡

| bianca47 a răspuns (pentru andreea2346):

:/ cauta ca sigur mai sunt tipe care asculta kpop la tine in oras, si ai timp sa ti faci prietene, eu de exemplu sunt intr-un grup cu prietene de la mine din oras care asculta kpop si suntem foarte multe ca l-am facut cu toate care asculta kpop si inca mai cautam in caz ca mai sunt tipe care nu au intrat in grup si probabil si la tine exista un grup

| andreea2346 explică (pentru bianca47):

Poate happy o sa caut

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Nu prea cred că îi poți numi prieteni. Din câte ai scris, presupun că tu le respecți gusturile muzicale, chiar dacă e posibil ca artiștii să nu fie pe placul tău. Dacă nu înțeleg, să știi că lumea e plină de oameni demni să fie numiți prieteni.

| andreea2346 explică (pentru GiuliaMariaaa):

Mersi de star big grin

| andreea2346 explică (pentru GiuliaMariaaa):

De sfat*

| MariusDeejay a răspuns:

Fiecare e liber sa asculte eu ascult orice fara manele.