| bogdannn114 a întrebat:

Nu inteleg, fructele ingrasa, semintele ingrasa, ce nu ingrasa fratilor?laughing

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Fructele ingrasa cand sunt mancate in exces, la fel si semintele. Daca ai manca cate calorii ti-ar trebui, eventual ai sta si sub deficit caloric, ai sa vezi ca nu te mai ingrasa nimic.

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru tine: vinul si iarba.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Apa :]] 0 calorii. Glumesc. Cata vreme nu mananci in exces (un numar cu mult mai mare de calorii consumate decat ai nevoie) si faci sport e totul bine.

| tzionut a răspuns:

Totul mancat in exces ingrasa. Mai multa miscare. Nu conteaza cat si ce mananci daca dupa depui suficient efort pentru a consuma caloriile mancate.

Iubirea nu îngrașă.
Bunătatea nu îngrașă.
Un stil de viață echilibrat nu îngrașă.
Urmărirea obiectivelor proprii nu îngrașă.

Sunt multe.