| cherrybby a întrebat:

Nu înțeleg percepția voastră asupra frumuseții. Femeile vor sa fie cât mai slabanoage, poate asa se considera mai atrăgătoare dar bărbații se uita după fund și sâni dintotdeauna. Cat am stat pe afara cu băieții auzeam gen,, ce fund are asta "sau" ce sâni are asta ". Niciodată nu am întâlnit barbati care sa întoarcă capul după slăbănoage sau sa zică" ce îmi place de asta ca e slaba".

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vor forme dar nu să-ți atârne burta peste pantaloni și nici să ai picioru triplu față de ei, ce e așa greu de înțeles?

| Drimmero a răspuns:

Este evident ca nu ai ce vedea atragator la o femeie radiografie, sa aiba acolo ceva forme si sa fie proportionala,, e mult mai feminina cand nu e foarte slaba.

| Sofer a răspuns:

Dacă e slabă fără pic de fund și sâni. E o diferență față de una tot slăbuță cu fund și sânii. Eu tot la astea m-aș uita care subt puțin slăbuțe cu forme sau puțin plinuță cu forme.

| Donsavas a răspuns:

Vor sa fie mai slabe ca sa le iasa in evidenta acele două aspecte dar în general, este exact invers. Persoanele mai grasute au forme.

| Nemessys a răspuns:

Fiecare intelege prin,, frumusete" ceva diferit. happy
Nu ti s-a intamplat vreodata sa te uiti la cineva sa ti se para dragut dar unei prietene de ale tale, nu?

Eu prin frumusete ma refer la faptul sa fie ingrijita, fara machiaj strident, iar de restul, sa aiba un raport ok intre greutate si inaltime.

| Furnicuta000 a răspuns:

Femeile vor sa fie slabe dar sa aiba si sani si fund, ceea ce natural nu e mereu posibil.

| Endoryus a răspuns:

Vor sa fie slabe sa le iasa formele mai mult in evidenta. Cui ii plac scheletele ambulante.

| cherrybby explică (pentru Endoryus):

Dar totuși li se scad destul formele fiind cat mai slabe. E logic

| Kerre a răspuns:

Femeile vor sa fie cat mai suple ca sa iasa in evidenta mai mult sanii si fundul. Majoritatea exagereaza sau se streseaza mult prea mult din asta, pe cand ar trebui sa pastreze un raport mediu de inailtime x greutate.

| cherrybby explică (pentru Kerre):

Pai când slăbești automat îți scade din forme. Nu degeaba e vorba aia,, slabă băț,,