| BlackMan a întrebat:

Nu stiu cum sa imi organizez timpul ma ajuta careva? 11-5 am scoala iar de la 6-8 karate, ajutati-ma in legatura cu orele progamului si activitati...plz

4 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Pai depinde cat iti i-a drumul pana la scoala, pana la krate, cat timp iei miculdejun. daca termini d mankat pana l 8, 8:20 la 8:30 iti scrii temele si inveti pana la 10, iar cand te intorci de la carate poti sa scrii o ora de la 21 pana la 22.
Succeswinking.

| adelutza_9680 a răspuns:

Cand vi de la karate, la ora 8, fa-ti o parte din teme(mai usoare), iar dimineata pana sa pleci la scoala iti faci temele ramase si inveti.Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Theya1703 a răspuns:

De cand te trezesti iti inveti lectiile iar iti faci temele la orele mai grele... iar pe la 8 si ceva faci putine teme la orele mai usoare... e sfatul meu, sper ca te-am ajutat cu ceva. bye