| Anonimus1358 a întrebat:

Nu ma injurati pentru ce o sa va povestesc. Eu cu prietena mea ne-am despartit si pana acum nu mi-a dat block pe Facebook sau Instagram. Am vazut ca si-a facut un nou prieten asa ca mi-am facut un cont fals de Facebook. In seara asta am vazut ca ea m-a blocat peste tot dar a blocat si profilul fals de Facebook. ( pe contul fals de Facebook nu aveam prieteni comuni, aveam alti prieteni, am folisit alt mail si alte poze ) cum este posibil?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Flerul feminin e inepuizabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e o fapta nejustificata. Nu ti s-a intamplatsablochezi pe cineva fara nici un motiv?
Daca nu, mai sunt trei variante:
1. A aflat cumva ca e un cont fals de-altau
2. Noul prieten al ei a pus-o sa faca asta
3.Pur si simplu s-a uitat la profilul tau ca e mai nou si asa, si si-a dat seama

| GirlOnline81 a răspuns:

Poate ca si-a dat seama ca esti tu. Desi ai alti prieteni pe acel cont si folosesti pozele altcuiva sau doar imagini, probabil ca data te-a dat de gol big grin.