| OmulVerii a întrebat:

Nu ma prea pricep la telefoane imi poate spune cineva daca Samsung c3300k este un telefon bun? Am vazut azi la Orange ca este la doar 20 de euro.Pretul nu pare sa spuna ca este nu stiu ce telefon.

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Pozitive:
- bateria tine mult (il incarci o data pe saptamana)
- este usor ca si greutate
- primesti la el un "creion" pentru a putea folosi mai usor touch-ul
- are mufa jack 3.5 mm, adica poti folosi orice tip de casti vrei
- are slot pentru card de pana la 8 gb
- calitatea audio foarte buna ca si mp3
Negative
- nu este recomandat navigarii pe net pentru ca nu are wi-fi
- nu este recomandat nici pentru texting, deoarece nu are tastatura ca la pc ci este ca cea de la telefoanele clasice
- camera are o rezolutie mica
Pentru o persoana care vrea un telefon doar ca sa vorbeasca la el este perfect, pentru cine vrea mai mult decat un telefon nu prea se merita chiar daca e 20 de euro.

| OmulVerii explică (pentru Amilik):

Multumesc pentru informatii happy