| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai merge sonorul la laptopul meu! Acum 1 ora-2am asc muzica si nu a avut nimic, se auzea dar acum nu se mai aude nici daca ii la maxim, nici muzica, nici buzzuri nici nimic! Ce s-a intamplat? Pot sa il fac la loc? Funda

Răspuns Câştigător
| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Poate ii de la boxe. poate ii de la placa de sunet. poate ai inchis volumul de la driver.sau s-a intamplat ceva cu calcul.iti recomand sa intri aici sa descarci un driver pentru sunet.www.driversound.com