| AndreeaShrott a întrebat:

Nu mai mi se aud boxele la pc. pana acum 5 minute mergeau. am scos mufa din spate(calculatorul era pornit) si cand am bagat. o inapoi nu se mai auzea nimic? ce sa fac?

5 răspunsuri:
| FiTzOSsu a răspuns:

Sa dai un restart la pc happy daca nici dupa aia nu merge baga boxele on alt ceva sa vezi daca mai merg daca merg instaleaza placa audio iar pe pc happy

| AndreeaShrott explică (pentru FiTzOSsu):

Si cum o instalez?

| FiTzOSsu a răspuns:

Dai restart la pc daca nici dupa aia nu merge probeaza boxele la un mp3 tel combina ceva si daca merg inseamna ca trebuie sa instalezi placa audio adica draivaru

| FiTzOSsu a răspuns:

Cd adica bagi cd cu driveru de la placa audio si il instalezi * Driver* nu e greu