| Andya a întrebat:

Nu mai poot! Deci:
Imi place de un baiat de ma sufoc:X
E asa fruuumoooslove struck...Are ochii albastri si mori cand il vezi:X
El stie ca-l plac, chiar eu i-am zisbig grin
El are o prietena hidoasa:-& si l-am intrebat daca se va desparti de ea voi avea vreo sansa... el a zis ca posibil pentru. ca`s frumoasa si draguta:X
De cand il plac, m-am rugat noapte si zi ca sa se despartahee hee, dar nu a functionatcrying. S-au certat doar de 4 ori si nu reusesc sa-i despart angryx(
Ziceti`mi va rog ce sa fac ca sa-i >desparthappy

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Bunahappy
Daca pana acum ai mai incercat sa-i desparti si nu a functionat gandeste`te ca baiatul respectiv chiar tine la iubita luihappy
Si nu conteaza neaparat ca e urata, conteaza mai mult de atat sa aiba un suflet bunhappy
Daca tii la el eu cred ca ii vrei binele nu raul, cred ca vrei sa-l vezi fericit nu suferind.gandeste`te ca el poate chiar isi iubeste prietena si poate va avea de suferit daca tu incerci sa-i desparti si iti si reuseste lucrul astahappy
Cred ca cel mai bine ar fi sa il intrebi ce simte pentru ea sa incerci sa deveniti prieteni buni si sa apropii tu foarte mul de el.sa incerci sa faci tu primul pas.deoarece el fiind implicat deja intr-o relatie sper ca iti imaginezi ca ii este destul de greuhappy

Asta e parerea meahappy
Ai grija de tine si succes in al cuceri!happy

3 răspunsuri:
| Maariaa a răspuns:

Cred ca e putin sick sa incerci sa ii desparti. Pentru ca, dca asta-i sa te gandesti, el nu s-a despartit de ea dintr-un anumit motiv; inseamna ca tine la fata respectiva. Normal ca e enervat, dar gandeste-te ca daca i-ar fi placut de tine destul de mult s-ar fi despartit singur de iubita. Deci daca s-au certat de atatea ori si nu s-au despartit inseamna totusi ca este ceva destuld e strans intre ei si nu ar fi alegerea cea mai fericita sa ii desparti. Asta nu inseamna ca nu poti sa tii legatura cu baiatul.:*

| alexandra199711812 a răspuns:

Incearca sa-l cuceresti, sa-l faci sa te palca mai mult decat acum! Si spune-i lucruri pe care le face acea fata rau adica defectelehee hee

| alexy a răspuns:

Daca chiar tu le faci mult rau, s-ar putea ca niciodata sa nu reusesti sa fii cu el. Poate prietena lui e hidoasa, dar asta nu inseamna ca nu e distractiva.Probabil,el o place pentru felul ei de a fi.Mai l-ai intreba totusi daca el o place pe respectiva fata cu adevarat, fiindca o sa-ti faci dusmani si daca ai reusi sa fii dupa aceea cu el, nici (sa zicem)"fosta pritena" a lui nu va va lasa in pace.Asa ca mai gandeste-te.