| Deeliaa a întrebat:

Nu mai pot de draci...De vreo jumatate de ora nu mai scap de ei...Simt ca innebunesc. Ce pot face sa ma linistesc? funditakiss

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| yonela18 a răspuns:

Pai daca ai iubit suna-l si vb cu el, sau cu cea mai buna prietena a uh, asculta muzicaa... ceva ce sti uh ca te relaxeaza.

| IzzyX a răspuns:

Pai eu cand sunt nervoasa imi descarc nervii pe scapebar jucand crazy taxi pe facebook.:] sau imi iau in brate ursuletul de la vanish si plang pana nu mai potlaughing:*

| IzzyX a răspuns:

Spacebar***

| AndreeaVasile a răspuns:

Incerci sa adormi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa te linistesti si poate sa iti faci un ceai ceva si nu te mai gandesti la asta