| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai pot, m-am saturat, toata lumea pleca vara undeva si eu stau ca prostul in casa ca nu am cu cine merge si ce face...

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dar prieteni nu ai?

| GouDidodino a răspuns:

Te poti uita la filme xxx si masturba, e destul de placut si relaxant

| alexarosu a răspuns:

Pai iesi cu prietenii în oras. Dacă nu ai prieteni iesi tu singur și distreaza-te. Trebuie să inveti să te iubesti pe tine si sa iti petreci timp cu tine. Stiu ca suna antisocial, dar de fapt e foarte fain și relaxant. Tu cu gandurile tale la o plimbare prin parc, o carte buna la umbra unui pom. Un tur al orasului cu bicla, skateboardul, trotineta etc, du-te să te uiti la CINEMA la un film fain, iesi la cafenea sau ceva gen Starbucks, o plimbare cu barca, plimba-ti cainele dacă ai. Serios, în loc să stai in casa, sa te uiti pe telefon toată ziua și să te plangi ca nu ai viața, fa-ti singur viața! O zic din experiență bro, chiar te poti simti fain și singur