| rochyy a întrebat:

Nu mai suport! iubesc un baiat tare il ador cand il vad simt k mor e asa de frumusel si de perfect, dar lui ii place de prietena mea tare si eu crap cand aud si la revelion ( care am facut revelionul la mine acasa) el si cu ea s-au pupat si am murit, pur si simplu stau inchisa in baie si plang si mai sunt si deprimate din cauza asta! cryingcrying ce sa fac... credeti-ma as vrea sa uit de el ori chiar sa nu imi mai placa de el... si am uitat sa va spun k nu am nici un/o prieten/a cu care sa discut!

Răspuns Câştigător
| SunRiseMe a răspuns:

Nu-i da atentie si nu te mai uita in ochii lui! Chiar in fata lui ia alti baieti... Daca in inima lui sumte macar o boaba de afectiune pentru tine, l-ar durea enorm! Si imbracate ca el!

7 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Viata e nedreapta uneori, dar trebuie sa trecem peste, altfel ramanem in urma si nu e bine.

| sunetul a răspuns:

Relaxeazate aii cazut intr-o capcana.Si nu presimt nici un final fericit.

| angel09 a răspuns:

Hei! nu incerca sa gusti din,, marul interzis" daca nu vrei sa iti pierzi prietena si sa te simti mai deprimata decat esti...il vezi perfect doar pentru ca nu ti-ai gasit un iubit si poate ca esti un pic geloasa pe prietena ta nimic mai mult.aranjeaza-te si agata un tip traznet si uita de iubitul prietenei nu e ok sa ai astfel de ganduri...bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Amelya02 a răspuns:

Faptul ca nu ai nici un prieten cu care sa discuti este un lucru rau. Cel mai bine ne face sa discutam despre problemele noastre cu cineva in realitate,sa fim ascultati de catre cineva, incearca totusi sa spui cuiva ce simti,nu sta inchisa in tine.
Iar referitor la el. de unde stii ca il iubesti? Il cunosti de mult, v-ati tinut de mana,ati trait ceva? Relaxeaza-te totusi, incearca sa socializezi cu alti baieti, sau asteapta pana se desparte de prietena lui.