| WeakSide a întrebat:

Nu mai suport liceul la care sunt. Colegii sunt insuportabili, mă pârăsc dacă plec de la vreo oră deși ei au 50 de absențe, iar eu daca fac 10 cam așa îmi sare în cap diriga și lor nu le zice nimic. Eu sunt navetist și la 19-20 plec sa prind microbuzul, ei încep să zică că mint ca stau în oraș sau ca pot pleca și mai târziu, fac mișto din orice de mine și nu mai rezist efectiv parcă îmi vine sa nu mai vin la liceu. Chestia cu nu-i băga im seamă nu merge, deoarece ei se bagă singuri cu barfe si mistouri, așa colegi am avut și în generală, ce ghinion.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Schimbă liceul.

| Fatamuntilor a răspuns:

Spune-i parintilor sa vorbeasca cu diriginta pentru a lamuri adevaratul motiv al absentelor tale.