| Deecs a întrebat:

Nu mi-am mai cumparat de mult revista cool girl si vroiam sa va intreb daca merita sa mai dau 5 lei pe ea. Cate pagini are numarul curent? si daca are ceva subiecte interesante?

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

S-a facut 5 lei? :o Maamaa... scumpa
sincer nu cred ca merita... Oricum eu daca o iau o citesc intr-un sfert de ora asa mai bine o citesc de la cineva si numai dau 5 leibatting eyelashes

| Daria a răspuns:

Buna.Chiar merita sa o iei.Are 122 de pagini si un look superb:X
La cate pagini au adaugat, chiar nu au scumpit-o prea mult;)
Uite siteul, ca sa vezi ce articole are:http://www.coolgirl.ro/new/home/
;))