| deealove a întrebat:

Nu mi se mai aude sonorul deloc la calculator ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Alphawolf a răspuns:

In primul rind vezi daca nu este pe pozitia mute Start/Control Panel/Sounds and Audio Devices iar daca acolo este in regula trebuie sa instalezi driver-ul de la placa de sunet.

4 răspunsuri:
| -=AleCS=- a răspuns:

Probabil ti'ai reinstalat windowsul sau ai pus alta varianra de window de curand, si eu am patit asa... scrie pe google numele windosului tau si sound driver ex: windows 7 sound driver

| scumpikkk a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, doar ca mie mi-a fost virusat laptopu si mi-a "mancat" si boxele sad, trebuie sa mi le instalez iar, ai controlat la volum? poate sa fie la mut si nah...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sters hardvardul audio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge deloc si nu-mi apare sonorul in bara