| TheAngel_1502 a întrebat:

Nu o mai suport pe mama:
Am tot citit intrebari si am si eu nevoie de ajutor nu mai pot.
Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. Mama nu ma crede.Nu ma lasa in oras, imi alege prietenii, ieri a fost banchetul: a stat pana la 3 si tot comenta, hai acasa ca imi e somn. Si nici ca pleca. Sunt n lucruri de spus si va rog sa ma ajutati. Am momente cand imi vine sa o omor jur.

Răspuns Câştigător
| Katy20Kaithleen a răspuns:

Ii spui clar ca nu vrei sa faci ceva mai grav de atat si daca vezi ca nu te lasa in pace ii spui"Mama draga dar tu ar cam trebui sa iti stii locusorul tau acolo ca totusi am si eu o varsta si in primul rand eu imi aleg prietenii nu tu.Deci nu mi-a convenit acea seara cand ai stat cu mine la banchet si sincer mi s-a parut penibil mai da-mi te rog eu mult drumul la lant ca prea ma tii sub papuc.Mersi de efortul pe care sunt sigur ca o sa il depui"Sper sa te descurci ca stii cum sunt mamele... uneori te exaspereaza uneori chiar ai nevoie de ele nu fa nici un gest necugetathappy Multa bafta!

| uMbR0 a răspuns (pentru Katy20Kaithleen):

Ma in primul rand nu mai fi nici tu rau cu ea adica nu stiu fa si tu ceva pentru ea pentru a mai indulci lucrurile sa ii explici k nu ea trebuie sa iti aleaga prieteni ptk ai o varsta MULTA BAFTA!

4 răspunsuri:
| TheAngel_1502 explică:

Mda. pe langa asta tata ma lasa oriunde ca stie cum sunt si stie ce fac. Daca era sa fumez sau celelalte o faceam pe ascuns nu ii ceream permisiunea sa merg in club sau mai stiu eu. Nici macar o gura de cafea nu imi da sa gust atata tot.

| uMbR0 a răspuns (pentru TheAngel_1502):

Si ea dc nu te lasa

| uMbR0 a răspuns:

Da mah da totusi e mama ta si poti sa ii mai spui, sa ii explici k nu trebuie sa iti aleaga prieteni ptk ai si tu o varsta...happy bafta multa!