| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot să-mi schimb imaginea de fundal pe netbook, ce pot face? Netbook-ul este Asus ee pc

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce sistem de operare ai instalat pe el?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Windows 7

neluL
| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Windows 7... ce model? Sunt 5 modele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Pe foaia aia de la windows scrie doar "windows 7 starter"

neluL
| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca sa vezi ce windows ai cel mai usor da un restart la laptop si apoi cand apare prima imagine de la Microsoft o sa-ti scrie jos Windows Starter.
In alta ordine de idei pe Windows 7 Starter nu poti sa pui o imagine de fundal. E singurul model de windows in care nu poti schimba fundalul.
Bafta!