| S3S3an a întrebat:

Nu prea am prieteni și majoritatea timpului mi-o petrec pe net, cine vrea sa dicute cu mine, garantez pierderea timpului?

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu ma ofer dar ai mai multe variante daca nu ai prieteni.
Banuiesc ca esti timid/a deci o sa-ti fie destul de greu sa te bagi in seama cu alte persoane.

Totusi, poti incerca sa participi la anumite evenimente la scoala *ex: consiliul elevilor daca esti la liceu* sau sa te uiti la anime-uri/seriale/jocuri etc si sa vorbesti cu persoane de pe grupuri care au legatura cu lucrurile respective.

Gasesti o multime de grupuri de genul pe Facebook.
De asemenea mai sunt si grupuri in care se fac jocuri de rol.

Succes!

| S3S3an explică (pentru RainmakerX):

De faptul ca sunt timida nu ai dreptate, dar chiar mi-ai dat niște idei. Mersi

| C._Madalin_Andrei_1999 a răspuns:

Nu e mi-l?