| caroollina a întrebat:

Nu stiti de pe ce site pot sa-mi descarc muzica pe laptop? dar sa fie downaldarea gratis, dau funda:*

1 răspuns:
| Michiro a răspuns:

4 s h a r e d.com (trebuie sa scrii legate, dar nu m-a lasat)
Sau daca scrii pe google artistul+numele melodiei si langa mp3 download iti apar toate gratuite de downloadat, iti apare instantaneu mai multe si gratuite. Daca e o melodie de pe youtube poti folosi acest convertor online:www.youtube-mp3.org/
treci linkul melodiei de pe youtube acolo si dai Convert Video.