| nevermind3322 a întrebat:

Nu stiti, in judetul Cluj, la Bontida, se poate vizita castelul Banffy? Trebuie sa platesti ceva ca sa te duci sa-l vezi?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Da, se poate vizita happy, foarte putin s-a renovat, au facut in curte parca doua lacuri si poate putin din castel, nu cred ca costa chiar atat, 15 lei, in fine eu l-am vizitat gratis, deci nu stiu exact pretul, mergi si tu acolo cu o bere la paza si se rezolva oh go on

2 răspunsuri:
| SecretName03 a răspuns:

Castelul Banffy s-a redeschis si poate fi vizitat la pretul de 15 lei
P.S : Sunt din Cluj tongue

| nevermind3322 explică (pentru SecretName03):

Nu sti, s-a renovat, sau e inca in ruina?