| Spitz10 a întrebat:

Nu stiti un site unde pot gasi cartea Herry Poter,sa o cumpar, si sa vina prin posta.Am inceput sa citesc Sherlock Holmes dar imi trebuie altceva, desi e interesanta.

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Uita-te aici la Libris sunt individual:
http://www.libris.ro/cautaProduse.jsp?textul=harry+potter&cat_id=7506

Le comanzi, le pui in cos, vezi cat e livrarea intai ( se merita sa iei mai multe ca sa nu platesti transport mare)
tel 0268.477.703

| Spitz10 explică (pentru FastAndFurious):

Cam scumpe+transport... FUNDA...ori cum altcineva nu o sa imi raspundalaughing

| FastAndFurious a răspuns (pentru Spitz10):

Foarte scumpe, nu merita. Asteapta pana o sa gasesti pe elefant.ro poate la pret redus. Acolo ajung unele carti reduse si cu 70 %. La Harry.......mai incolohappy
Mersi de fundahappy