| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti, va veni Justin Bieber in Romania?
Va rog frumos daca da, sa-mi spuneti
Eu stiu ca va veni in anul 2011... dar nu sunt sigura
Ma puteti ajuta?

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pai, toti care vorbesc numai de Bieber si starurile disney. inseamna ca au un grad de inteligenta fooooarte scazut, ca neuronul din capul lor se plictiseste, din cauza acestui lucru ei nu stiu sa asculte decat cativa artisti, nu stiu sa vorbeasca decat despre cativa artisti.straight face altceva ei nu mai stiu, decat Justin bieber, Miley Cyrus, Selena Gomez, Demi Lovato.

Cand va veni Bieber in Romania o sa am grija sa primeasca o caramida in cap! Cel care i-a aruncat cu sticla de plastic a fost mult prea bland.

7h30

| Helvete a răspuns:

straight face Nu, va veni in anul 2012, o data cu sfarsitul lumii!
Frate, chiar nu pot sa ma uit o data pe TPU si sa nu vad o intrebare despre asta?! Exagerati rau de tot! Iti dai seama ca daca venea in Romania, vedeai toate obsedatele in extaz, cu bale la gura! Si scria peste tot! Deci nu! straight face

| LNK a răspuns:

Daca vine, sa speram ca va veni in 2012. Atunci macar vom avea o scuza destul de buna pentru sfarsitul lumii. laughing

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Dar ce au patit toate fetele din ziua de azi? Chiar nu este o zi in care sa intru pe acest site si sa nu vad o intrebare despre Justin Bieber, chiar toate fetele din ziua de azi sunt obsedate de el?
Va rog sa reveniti la realitate!

| SheCanFlyy a răspuns:

Nu are ma ce sa cauta el in Romania.rolling on the floor ce dreq.nu vine el aici. n-a auzit nici dracul de Romaniarolling on the floor noi n-avem bani sa trecem strada, si mai vrem si la concert jb. app daca nu stii, preturile sunt f mari de la 500 $ -900 $ in fata. iar in spate de la 400 $ pana la 200$.

| Anileda a răspuns:

Nu cred ca va veni niciodata in Romania, ce sa faca aici, unde sa aiba concertul? La castelul lui Dracula?

| Xonia a răspuns:

In Romania nu se stie sigur, dar in Europa va veni in 2011

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, vine in Romania in 2011, in Bucuresti:(( Damn!:-w... http://bieberuniverse.weebly.com/1/post/2010/07/world-tour-2011-dates.html