| Dragutzzzaaa a întrebat:

Nu stiti vreun joc asemanator ca sims dar sa poti sa te joci cu sageti cam ca gta dar sa ai familie si sa te poti juca cu ei?

3 răspunsuri:
| pufoletedebomboana a răspuns:

Http://SPAM/punctaj.php?user=pufuleti&id_user=18084
te rog daca nu-i cu suparare dami si mie un vot .

| Lucia_5229 a răspuns:

Stiu un joc BAR MARIANA... da nu ii cu familie ii cu anotimpe si mergi ...si tot felul:*
spr sa intelegi ce vreau sa zic ...si sa te joci, si sa iti placa:*

| Elmma9 a răspuns:

Imvu:Xdoar ca nu e cu sageti! copilu il poti cumpara iar de iubite simplu.intrebi si tu un baiat dp imvu daca vrea sa fie cu tine. el o sa fie iubituu tauhappysper ca am fost de ajutor