| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Nu stiu carte si nu stiu absolut nimic. Traiesc degeaba?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,niciodata nu e tarziu sa evoluezi, totul e sa nu iti iubesti zona de confort, primul pas este sa fii constient de existenta ta, esti? multi nu sunt constienti de faptul ca exista

| Holiday a răspuns:

Deloc. Iti dai seama ce probleme s-ar crea daca toata lumea ar avea aceleasi abilitati. Cine dracu ar mai face muncile mizerabile, grele si mai ales prost platite?!
De fapt, desi nu pare, esti foarte util societatii.

| Donsavas a răspuns:

Preistoricii nu stiu nimic despre lume, viata si tot reușeau să trăiască, sa experimenteze si sa si formeze propria parere despre existența.

| mentholinks a răspuns:

Nu trăiești degeaba, sunt multe bacterii care trăiesc în organismul tău și în plus produci dioxid de carbon de care au nevoie plantele și în plus consumi alimente, curent, apa și diferite produse care ajuta la menținerea economiei.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Nu man, pai interesul e sa se consume cât mai mult.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Gresit, sub acest soare in care traim cu totii exista un loc pentru fiecare din noi, stai linistit o sa iti gasesti tu ceva de lucru tot ce trebuie sa faci este sa VREI.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nope, cred ca te\ai putea descurca in ceva fel

| Theo94 a răspuns:

Mai esti la scoala, ai terminat-o, fa un curs, o facultate, postliceala, etc.

| Clytia a răspuns:

Nu e târziu niciodată să te cultivi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clytia):

Nu are legatura cu subiectul, dar numele tau bate undeva apropo?

| Clytia a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu la ce te-ai referit, dar pot să-ți spun că numele meu face parte din mitologia greacă. Este numele unei nimfe a apelor.