| maya_1225 a întrebat:

Nu stiu ce am, nimic nu imi mai convine la mine, mai aveam momente din astea in care nu imi placea de mine dar acu e prea de tot, sunt bruneta si parca acu ma vreau blonda, dupa aia ma gandesc mai bine si parca tot bruneta as vrea, vreau sa ma ingras dar parca vreau sa slabesc dupa aia, sa nu mai zic de haine ca am inceput sa nu imi mai gasesc nimic pe plac, le cumpar si cand ajung acasa ma uit si nu inteleg de ce le-am cumparat. ce sa fac sa scap de starea asta?

sa fie din cauza unui defect care se poate remedia numai cu aparat dentar si care incep sa fiu foarte complexata de el? pls fara misto. funda

1 răspuns:
| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Esti o persoana nehotarata. Gandeste-te profund la ce ar fi mai bine pentru tine...Nu incerca sa iei nu stiu ce medicamente si alte prostii.Starea se mai poate datora stresului incearca sa bei ceaiuri naturiste anti-stres si o sa-ti treaca. Mult succeswinking