| Kassandra_9578 a întrebat:

Nu stiu ce reviste sa-mi mai cumpar! Imi da-ti un sfat sau sa-mi spune-ti ce reviste sa citesc?(In afara de Cool Girl Bravo Girl Popcorn Bravo)

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Sigur, unite ce reviste citesc eu si poate o sa-ti placa. big grin

Revista online pentru femei: frumusete, cariera, moda, cupluri, stil de viata, horoscop, forum, specialisti, e-carduri si concursuri

Acasa Magazin

Spectacolul lumii latino: muzica, vedete, telenovele.

Amelie

Esti frumoasa!

Avantaje

Revista femeii moderne: Moda, frumusete, sanatate, familie, casa, sfaturi practice, gastronomie, retete culinare.

Bolero

Sa inceapa distractia! Vedete, frumusete, barbati, divertisment, lifestyle, horoscop. Forum

Ce se intampla, Doctore?

Reteta succesului! - Vedete, frumusete, diete, sport, fashion si sex-subiecte hot.

Diva Hair

Singurul portal din Romania dedicat ingrijirii parului. Aici poti afla totul despre tunsori, coafuri, saloane de coafura si par.

Draga Mea

Ghid Practic in viata ta - o revista pentru femeie si familie

eGirl

Publicatia fetelor tinere, dinamice, haioase si puse pe distractie. Moda, Frumusete, Dragoste, Deco, Gastronomie.

Ele

Un portal pentru femeile ocupate din Romania. Impartim idei si experiente. Frumusete, Sanatate, Familie...

Kudika

O revista foarte interesanta, mondena, adresata femeilor si nu numai

Sper ca sunt destule si sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| AG a răspuns:

De o carte ce zici?happy
Daca nu iti plac chestiile "clasice" poti incerca si alte chestii, contemporane[chiar daca nu se compara cu clasicii]. Gen: jurnalele vampirilor, cartile sangelui, micutele mincinoase. Astea asa de incalzire, si pe urma vezi si singura ca iti placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu te invit să citesti un pic si aici, e mai frumos ca o revistă. Doar da click pe http://lecturirecenzate.ro/