| adribucuresti a întrebat:

Nu stiu ce sa fac...
M-a indragostit de un baiat [pe care il cunos de mica]..nu il placeam.pana in ultimele luni...
Pur si simplu m`am indragostit de el.
Puteam sa jur k si el ma place.[cand era mic ii placea de mine laughing.]..era atent cu mine, gasea tot felul de pretexte sa vorbeasca cu mine.
Pana cand m`a rugat sa il bag cu cea mai buna prietena de`a mea.Atunci am crezut ca pica cerul pe mine.
De atunci mi-am tot zis ca nu o sa-l mai plac dar nu reuseam.Si de fiecare data cand ziceam ca nu o sa-l mai plac, ba ma intalneam cu el, ba ma suna..si dimpotriva! il placeam mai mult.
Pana la urma a fost cu fata aia [dar ea nu-l prea placea.dar zicea sa-i dea o sansa].dar s`au despartit.ea s`a indragostit de altul, dar nu vrea sa-i spuna si lui.in fine..nu asta e important.
Chestia nasoala e ca nu cred ca ma place...dar il plac enorm dar NU VREAU sa-i SPUN IN FATA.
voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Marius309 a răspuns:

Fa in asa fel sacreada si el ca iti place de el adica invita-l la film, dai o ciocolata, incearca sa il saruti intr-un final.
daca n-o sa mearga asa incearca sa il faci gelos