| Baiattt a întrebat:

Nu stiu ce sa fac.Simt niste emotii in mine nemaipomenite.De exemplu doar urmarind un video si concentranduma la ce se spune acolo efectiv am niste emotii in stomac si nu stiu cum sa mi le controlez, chiar pot sa spun si cand citesc ceva vad parca cum se plimba niste emotii prin stomacul meu si parca incep sa respir mai repede in loc mai incet si calm, sper ca intelegeti ce vreau sa zic straight face.
Si in general respir mai repede poate e din cauza ca sunt si timid sau ce ar trebui sa fac sa nu ami simt emotiile astea?
Chiar si daca stau langa o persoana imi bate inima mai tare si chestii de genustraight face.
Ce e de facut? Cateva sfaturi va rog.

2 răspunsuri:
| SiiNed0o a răspuns:

Incearca sa te uiti la un film de comedie, actiune etc. Eu cand ma uit la filme de comedie parca uit de tot.Am avut si eu aceleasi emotii stiu cum este.

| Baiattt explică (pentru SiiNed0o):

Stii cum este? Mai le simti sau nu le mai ai? Daca nu ce ai facut? Vreau sa stiu ca ce trebuie sa fac.Ca dupa un film tot or sa apara din nou laughing. Poate pot in timp daca fac ceva in fiecare zi sa nu mai simt emotii atat de tare sau nu stiu straight face