| Angel_4453 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac...am fost cu el acum cateva luni...ne.am despartit.
in timpul cand am fost cu el a fost f bine. iar dupa un timp el a vrut sa ne despartim pe motiv ca deja lumea vb prostii etc si multi isi baga coada.am zis ok am acceptat oricum nu aveam ce sa fac. apoi nu am mai vb deloc cu el cateva luni ( cam 3) si acum am vb cu el pe mess ca prieteni la. m intrebat ce mai face la scoala... el la fel.si atat cred ca imi place din nou de el. ce sa fac? sa ii spun? cu riscul de a face haz de necazul meu? crying va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Mi se ridica parul in cap cand vad atata imaturitatestraight face
V-a despartit lumea? Bag mana in foc ca de fapt a fost imaturitatea & superficialitatea.Normal ca nu ma insel.Si cand ma insel, am dreptatesmugMai devreme sau mai tarziuoh go on
De ce sa fi din nou impreuna cu el? Ca sa iti serveasca gogoasa cu lumea cand simti ca il iubesti mai mult? Te rograised eyebrows