| Anonimus4Ever a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac, in fiecare zi acelasi lucru scoala acas afara somn m-am saturat vreau ceva nou nu stiu ce sa mai fac am nevoie de niste sugestii ca m-am plictisit rau da rau de totcrying parca vad un film prost de 100 de ori crying

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai internet, amice sa iesi cu ele sau esti singura?

| dulcykaLy a răspuns:

Ai putea sa te duci la film. sau ca tot o sa vina calduraa te poti duce in parc sa te plimbi cu barcutele sau cu hidrobicicleta.te mai scoate din rutina

| blabla5532 a răspuns:

Incearca un joint big grin

| iulianlica a răspuns:

Fa-ti o prietena si nu o sa mai ai timp nici macar de tine.eu mai am un pic si ma si insora

| cudyu007 a răspuns:

Bike trip tonguehappy asa am patit si eu ca tine tonguehappy nu-i nimic.e doar o stare d plictis... daca chiar nu tine nimic ca la mine chiar nimic din c faceam nu tinea si crede-ma am incercat multe.nu tinea nimic. 10 lei in buzunar mankare bautura si o bikla buna. si cativa 10 d km parcursi tongue
pleci dimineata vii in 3 4 ore. t face obosit dar e super. poti filma poti facep oze. mergi prin locuri in care nu ai mai fost tonguehappy