| Ana_4782 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep:d. Am inaltimea de 1, 58 si 52 de kg(am 12 ani) nu stiu ce sa fac cred ca sunt c-am plinuta. Ce credeti ar trebui sa slabesc?

Răspuns Câştigător
| AdDa1502 a răspuns:

Nu pentru ca la inaltimea care o ai greutatea ta este perfecta nu trebuie nici sa slabesti nici s ate ingrasi dar daca vrei sa slabesti este in dezavantajul taubig grin

2 răspunsuri:
| Alexa_9443 a răspuns:

Da ar fi bine sa slabesti cam 4 kg dar decinde si cum e proportionat corpul tau big grin!
Funda :*?

| Ana_4782 explică:

Dau funda daca raspundeti:X