| 0k8 a întrebat:

Nu stiu cum sa ma exprim, dar o sa incerc.
Cum as putea si eu sa devin mai "baiat" nu stiu cum sa zic, adica comportamentul ala stiti voi.
As vrea si eu sa am mai multi prieteni, sa ies pe hol la liceu etc, dar efectiv am senzatia ca nu stiu cum sa ma bag in seama, plus ca am observat ca un coleg pare sa aiba ceva cu mine adica e ciudat uneori se comporta ok si dupa 2 zile imi face din alea "Ce ai venit ma si tu? " nu am tupeu sau glume cu el etc, ori cand vor sa iasa in oras toti is ceva gen da vii si tu daca vrei si vine el cu o de aia " nu vii ca nu vreau eu etc", as vrea sa ma impun da nu stiu cum sa reactionez si nu vreau nici sa fac din cal armasar, plus ca unii pe hol mai fac misto bine pana acum doar 2 persoane, dar as vrea sa stiu cum sa ma impun.

Răspuns Câştigător
| Hristos a răspuns:

Ii dai una din fundul curtii cum zice Radu

1 răspuns:
| Florin12345678910 a răspuns:

Dar de ce vrei sa iesi in evidenta? E mai bine sa fii ascuns in umbra cu prieteni putini, dar buni