| PinkSugar a întrebat:

Nu stiu cum sa va explic o sa incerc sper sa intelegeti...cum sa pozez ecranul? fundita si vot

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau daca ai messenger 11.5 capturezi imaginea la instant pentru ca are o aplicatie pentru asa ceva.

| rater1994 a răspuns:

Apesi pe Butonul Print Scrn ii sus langa butonul F12 intri in paint apesi Ctrl+v si salvezi imagineahappy

| Autumnfeelings a răspuns:

Undeva la tastatura este un buton Print Screen, dupa apesi al buton Insert si de duci in paint. Dupa ce te duci in pait inserezi imaginea, o salvezi si o incarci.