| Asyy a întrebat:

Nu stiu dar de la un timp ma simt singura in mine plang si nu stiu de ce...Ma poate ajuta cineva... plz?

Răspuns Câştigător
| arthurclennam a răspuns:

Vad ca ai primit numai raspunsuri inutile, sau aproape inutile. In primul rand, tu ti-ai raspuns singura pe jumatate la intrebare. Te simti singura si nu ai cu cine sa vorbesti despre ceea ce simti. Gaseste-ti o prietena careia poti sa i te destainui. In al doilea rand, trebuie sa te gandesti de ce-ti vine sa plangi. Fa o introspectie. E numai singuratatea interioara cea care te intristeaza, sau mai e si altceva? daca da, incearca sa rezolvi sau sa combati problema. Ti-as spune mai multe, dar inca nu stiu exact care e sursa problemei.

8 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Hmm...
iti recomand sa povestesti cuiva asta. oricui.
si daca nu ai incredere in nimeni, scrie. iti va face bine happy

si. incearca sa fii cea mai buna prietena a ta. ai grija de tine.

| xXDyDyXx a răspuns:

Treci prin schimbari emotionale, eu as da vina pe pubertate... caci cum ai zis si tu "nu stiu de ce" caci daca era ceva foarte grav nu scriai astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum te simti.

| Asyy explică (pentru anonim_4396):

Cred ca aproape toti se simt asa. chiar plang fara motiv..as plange toata ziua

| anonim_4396 a răspuns (pentru Asyy):

Nu toti..doar noi astia mai sensibili, un cocalar nu o sa ii se intample asa ceva..si maj populatiei e formata din cocalari..asta e adevarul

| Asyy explică (pentru anonim_4396):

Da...laughing)