| Lacrioara7889 a întrebat:

Nu ştiu de ce dar mi se pare că cea mai bună prietenă îşi bate joc de mine în ultimul timp.
De exemplu ieri a promis că iese şi cu mine că îmi era foarte dor de ea că de când are iubit nu îmi mai răspunde mereu la mesaje, dă seen.
Am întrebat-o dacă mai ieşim iar ea nu a răspuns la mesaj deşi era activă a dat seen chiar dacă ea a promis că iese şi am aşteptat-o.
Iar o dată când am sunat-o rădea şi nu îmi răspundea și a închis. Iar când am întrebat-o a doua zi nu a răspuns la întrebare a început să rădă.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-o mai căuta atât și gata, caută-ți alți prieteni, așa se întâmplă când le arăți oamenilor că-ți gravitează viața în juru lor

| Andreeush a răspuns:

Nu o mai căuta.
Dacă îți era cu adevărat prietenă nu ar fi avut o asemenea reacție.

| Nume6 a răspuns:

Vechea problemă des intalnita, cand prietenii isi fac relatie uita de tine, eu zic sa iti faci si tu un iubit(asta daca n-ai 12-14 ani) si sa nu mai stai dupa curul ei(scuză-mi cuvântul). Iti da de inteles ca nu te mai vrea, toata atentia ei e spre el, te lasa sa te rogi de ea, ii place asta mult din cate se pare.

| Lacrioara7889 explică (pentru Nume6):

Am 18 ani am dar reuşesc să îmi găsesc un iubit

| Anonim1225 a răspuns (pentru Lacrioara7889):

Iti cauti iubit? Dă-mi mesaj mie daca doresti.

| Lacrioara7889 explică:

Scuze am căteva greşeli pentru că telefonul meu are un autocorector care merge prost.

Răspuns utilizator avertizat