| tukhey23 a întrebat:

Nu stiu, poate e o parere persoanela(aici rog critici, sa se abtina. sunt intr-o "transa" de interes), care o o pot explica simplu.Am ajuns la o concluzie, pripita, ca cei care "scriu intrebari" pe TPU, le scriu:
1. Din plictiseala
2.De nevoie
3.Sa afle ceva nou
4.Sa ne tampim si noi?
Cred, si sunt sigur, ca doar 2% din intrebarile de pe, TPU.ro,au o logica anume.Toate,sunt puse de niste "indivizi", care in loc sa ia o carte in mana... se apuca sa scrie pe TPU.ro! Va intreb pe voi, buni samariteni, ce parere aveti de intrebarile de pe TPU.ro:va distreaza, amuza, intristeaza, intereseaza etc.Sunt curios, cum ganditi. voi?! Eu raman la parerea, ca unii scriu din plictiseala happy

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

@tukhey23, ce mai faci? happy Nu te-am mai vazut de mult pe TPU, bine-ai revenit happy

cred ca 4 laughing [vor sa ne convertim si noi ] dar si 2.

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai fiecare are un interes... unii sunt pe acest site de plictiseala, altii din curiozitate, altii din nevoie... unele intrebari ma amuza, altele ma intereseaza... dar oricum indiferent de cum e intrebarea, nu imi bat joc si nici nu sunt ironica, daca unele intrebari mi se par mai penibile oarecum, nu inseamna ca trebuie sa ma amuz pe seama lor, fiecare cu ce il doarehee hee...fiecare are dreptul sa se exprime in felul lui si eu ii respect pe utilizatorii site-ului chiar daca ai dreptate ca unii sunt pe acest site ori de plictiseala, ori doar asa, sa mai afle ceva nou, sa mai treaca timpul, eu una sincer sunt pe acest site sa dau sfaturi, sa mai dau cu parerea...happy

cami
| cami a răspuns:

Care tot ii dai ma stupid?
Pai unele sunt cu sens, alte fara sens. Depinde. De ce sa nu te implici? Asa-i sunt alte intrebari chiar folositoare.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai depinde... spre exemplu intrebarea ta o incadrez la 4 rolling on the floor

| Betty18 a răspuns:

Ma intristeaza unele intrebari cand aud de fetite la 12 13 14 ani care zic ca si-au inceput viata sexuala sau ca se masturbeaza cu nu stiu ce obiecthee heesadsad
unele ma amuza super tarelaughing
iar unele intrebari ma plictisesc pentru ca au fost puse de multe ori gen,, am ramas insarcinata daca a ejaculat daca nu si bla bla bla"sau,, m-a parasit prietenul ce sa fac etc"aceste intrebari se pun zilnicworried

succes

| tukhey23 explică:

@cami(cu C-mare):am fost plecat, cateva zile. dar m-am uitat ce am mai scris lumea.Am fost ''prea'' orilipilat, de intrebarile de pe seit. si am preferat sa stau deoparte.Sa fiu sincer, nu sunt in pasa cu moda...
Si ca rasp. general:intrebarile de pe TPU, dupa parerea mea. se indreapta, spre intrebari fara sens. si noima? Daca nu am dreptate. sa ma dati in judecata.Cred,ca am dreptate. dar sunt uni care pun intrebari bune happy

| tukhey23 explică:

@mihaela:dar se cam inmultesc cele ''idioate''hee hee

| Mihaela_2782 a răspuns:

Sunt si intrebari interesante si intrebari idioate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta la ce categorie o incadram?happy Cred ca prima... asa'i ca imi dai dreptate? big grin